site cheap essays to buy online what to write my psychology research paper on press careprost essay writing for university spy tracker for iphone как принимать сиалис 20 мг press гороскоп совместимости a cell женская виагра силденафила цитрат 100 мг order essay for one page link гороскоп для easy spyware for galaxy iii cellphone виагра инструкция купить spyware to read messages from other phones карепрост Все игры глазами бориса

O Nas

best app for mobile phone tracker https://invisibleapplication.com

 

 

 

  

Handel taśmami klejącymi rozpoczęliśmy w 2006 r. Jak to często bywa wszystko zaczęło się przypadkiem. Pracując na planach filmowych borykaliśmy się ze znanym problemem - skąd zdobyć szybko i tanio taśmy dobrej jakości? Jak wiadomo produkt nieodzowny i niezastąpiony przy produkcji filmowej. Po pewnym czasie poszukiwań udało się nawiązać - jak się z czasem okazało – kontakt z właściwymi firmami, które zainspirowały nas do zajęcia się dystrybucją taśm. I tak się zaczęło.

 

Strona lasotasmy.pl powstała z myślą o ułatwieniu współpracy i lepszej prezentacji naszej oferty. Ponieważ znamy specyfikę pracy w branży filmowej, staramy się maksymalnie ułatwić życie naszym klientom. Na terenie Warszawy dostarczamy taśmy w umówionym terminie i na umówione miejsce. W sytuacjach awaryjnych – znamy to dokładnie – noc, przerzut o świcie, też pracujemy jeśli trzeba. W przypadku pilnych zamówień poza Warszawę korzystamy z przesyłek konduktorskich. Korzystamy oczywiście też z firm kurierskich.

 

Nasze taśmy pracowały w wielu produkcjach w różnych miejscach. Zdały egzamin za kołem podbiegunowym na Syberii oraz w gorącej Argentynie.

 

Ofertę ciągle rozwijamy. W najbliższej przyszłości na naszej stronie znajdziecie poza taśmami szeroką ofertę produktów niezbędnych przy produkcji filmowej. 

 

Jesteśmy również otwarci na zapytania z poza oferty. Jeśli widzieliście jakiś interesujący produkt, zapytajcie - postaramy się znaleźć i ściągnąć go dla Was.